קצת על Ore'lie

​ייצור ישראלי איכותי:

חשוב לנו לשתף כי כל תהליך הייצור של המוצרים שלנו נעשה בארץ, מתחיל בהכנת גזרות ומידות אצל התדמיתנים הטובים בארץ עד לתפירה במתפרות הטובות ביותר של תל אביב. את ייבוא הבדים אנחנו עושים בעזרת ספקים ישראלים מהטובים בשוק, יבוא הבדים שלנו הוא ייחודי, כל בד נבחר ונבדק בקפידה. את ההשראה אני שואבת מהעיר תל-אביב, בעזרתה יצרתי את הסגנון והטעם האישי שלי שבא ליידי ביטוי בכל אחד מהדגמים אותו אני מייצרת.

הכל עבודה ישראלית איכותית, כחול לבן.

אז איך אני בוחרת מה לעצב:

כל דגם שאני מייצרת מתחיל תמיד במחשבה על מוצר איכותי, אני מנסה לדמיין לאן אני הייתי לובשת את השמלה או הגופייה החדשה עליה אני עובדת, אני מבינה שדגם יצא מוצלח כאשר הוא מתאים לאירועים ומפגשים שונים, אני משתדלת מאוד שהבגדים ירשימו הן בסוגי הבדים, רמת הגימורים, התפירה וכן הדיטיילים הקטנים בכל דגם וכל זאת על מנת ליצור מראה כללי מרשים, עשיר, עכשווי ומעניין.

Ore'lie Fashion - Made In Tel-Aviv

הכירו את Ore'lie ואת המעצבת שעומדת בראש המותג הישראלי

Ore'lie הוא מותג לעיצוב בגדי נשים הנע בין יום לערב, הקו מאופיין בנשיות רכה, אלגנטית ועכשווית, הדגשים במותג הם על דיטיילים ורמת גימור גבוהה, המותג ממוקם בתל אביב, חי ומתקיים מחיי העיר התוססת. בראש המותג עומדת המעצבת אוראל ארונוביץ, בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה בויצו חיפה.

קצת על אוראל במילים שלה

"היי, אני אוראל ארונוביץ', מעצבת אופנה ישראלית ומייסדת המותג Ore'lie, אני בוגרת לימודי עיצוב אופנה במכללת ויצו חיפה. נכנסתי לראשונה לעולם העיצוב בצורה מקצועית כאשר התחלתי ללמוד צורפות, עולם התכשיטים מאוד עניין אותי אז, למדתי צורפות במשך שנתיים. במקביל ללימודי הצורפות, מאוד התעניינתי בתחום האופנה, זה לקח קצת זמן, אבל בסוף הגעתי להחלטה שאופנה זה התחום שלי (החלטה לא פשוטה שלקחתי באותה תקופה) החלטתי לשנות כיוון והלכתי ללמוד עיצוב במכללה לעיצוב אופנה, ויצו חיפה, לאחר 4 שנים ארוכות בהן למדתי הכל על עולם האופנה, מגזרות ומידות דרך סוגי בדים ושיטות תפירה עד לניהול תהליך ייצור ומסירה של מוצר איכותי ללקוח. במהלך הלימודים עבדתי אצל מעצב אופנה ישראלי ושם רכשתי את המיומניות הנדרשות ליצירת שמלות ערב ועם סיום הלימודים, עברתי לעבוד אצל מעצבת אופנה ישראלית ושם צברתי יכולות של ניהול, עבודה עצמאית ופיתוח קולקציה שלמה, לאחר כשנה, הרגשתי מוכנה להתחיל משהו משלי וככה נולד המותג לבגדי נשים וערב Ore'lie. בשנה האחרונה אני משקיעה את כל כולי במותג, מעצבת ויוצרת קו בגדים מיוחד בסגנון שלי."